Costa Titch Kimdir, Nereli, Neden Öldü? Ünlü Rapçi Costa Titch İle İlgili Merak Edilenler

Dünya çapında geniş bir hayran kitlesi elde eden Costa Titch, son zamanlarda gündemden düşmeyen isimlerden biri. Geçtiğimiz günlerde Johannesburg’ta gerçekleştirilen bir müzik festivalinde sahne alan ünlü rapçi, konser sırasında fenalaşarak hayatını kaybetti. Rap dünyasını yasa boğan bu acı haberin ardından pek çok kişi Costa Titch’in hayatını ve ölüm nedenini merak etmeye başladı. Peki Costa Titch kimdir, neden öldü? İşte Costa Titch’in hayatı hakkında merak edilenler…

Dünya çapında geniş bir hayran kitlesi elde eden ünlü rapçi Costa Titch, son günlerde gündemden düşmeyen isimlerden biri.

Geçtiğimiz günlerde Johannesburg Fuar Merkezi’nde düzenlenen Müzik Festivali’nde sahne alan rapçi, konser sırasında iki kere baygınlık yaşadı.

Baygınlığının ardından yapılan tüm müdahalelere rağmen hayatını kaybeden ünlü ismin ölümü müzik dünyasını yasa boğdu.

Pek çok kişi ise Costa Titch’in ölüm nedenini araştırmaya başladı. İşte ünlü rapçinin hayatı ve ölümüyle ilgili merak edilenler…

Costa Titch Kimdir?

Gerçek ismi Constantinos Tsobanoglou olan rap şarkıcı, 10 Eylül 1995 yılında Güney Afrika’da dünyaya geldi. Aslen Güney Afrikalı olan Costa Titch, sadece müzisyen değil aynı zamanda dansçı olarak da tanınıyor.

2010 yıllarının ortalarında doğru Güney Afrika’da ortaya çıkan bir house müzik alt türü olan amapiano’nun en başarılı isimleri arasında yer alıyor.

Costa Titch, genç yaşına rağmen pek çok şarkıya imza attı. Ünlü isim müziğini oluştururken genellikle Güney Afrika kültüründen, yerel dillerinden ve tarzından esinlendi.

Costa Titch Neden Öldü?

Costa Titch, 12 Mart 2023 tarihinde 28 yaşındayken hayatını kaybetti. Ölüm haberinin ardından ailesi sosyal medya hesabından ”Şu anda onun vefatını kabul etmek zorunda kaldığımız için derin bir acı çekiyoruz. Acil müdahale ekiplerine ve son saatlerinde hazır bulunan herkese minnettarız.” diyerek açıklama da bulundu. Sanatçının ölüm nedeni ise daha belli değil.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir